WIRTUALNE BIURO Stare Juchy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stare Juchy

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Stare Juchy. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Stare Juchy Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stare Juchy

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja klejów. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Szkoły wyższe. Produkcja metali szlachetnych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stare Juchy Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport kolejowy towarów. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Przesyłanie energii elektrycznej. Działalność prawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Stare Juchy ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stare Juchy

Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja materiałów wybuchowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Stare Juchy Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaBadanie rynku i opinii publicznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja maszyn dla metalurgii. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Przetwórstwo herbaty i kawy. Stare Juchy Ebiuro Wirtualne Biura Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanychPozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja motocykli. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. ..

Biuro Wirtualne Stare Juchy

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Stare Juchy. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Stare Juchy Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?