WIRTUALNE BIURO Stare Bogaczowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stare Bogaczowice

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Stare Bogaczowice. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Stare Bogaczowice Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stare Bogaczowice

Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność muzeów. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stare Bogaczowice Naprawa i konserwacja maszyn Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Stare Bogaczowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Działalność bibliotek. Produkcja złączy i śrub. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stare Bogaczowice

Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Uprawa ryżu. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprawy zagraniczne. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Stare Bogaczowice Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznychObowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Stare Bogaczowice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaNauka języków obcych. Przetwórstwo herbaty i kawy. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja narzędzi. ..

Biuro Wirtualne Stare Bogaczowice

Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Stare Bogaczowice. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Stare Bogaczowice Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?