WIRTUALNE BIURO Starachowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Starachowice

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Starachowice zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Starachowice. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Starachowice Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Starachowice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Starachowice

Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Starachowice Działalność organizacji politycznych Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Starachowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Odlewnictwo staliwa Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Produkcja materaców. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Chów i hodowla świń. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Starachowice

Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Ebiuro Wirtualne Biura Starachowice Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja miedzi. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Starachowice Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Działalność związana z projekcją filmów. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja dzianin metrażowych. ..

Biuro Wirtualne Starachowice

Nasze wirtualne biuro w Starachowice umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Starachowice wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Ebiuro Wirtualne Biura Starachowice. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Starachowice Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Nasze wirtualne biuro w Starachowice umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Starachowice wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?