WIRTUALNE BIURO Stara Kornica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stara Kornica

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Stara Kornica. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Stara Kornica Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stara Kornica

Technika. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność wspomagająca edukację. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stara Kornica Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Produkcja drutu. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja tapet. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Stara Kornica ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność agencji pracy tymczasowej. Pozostała działalność wydawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa trzciny cukrowej. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stara Kornica

Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Technika. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Ebiuro Wirtualne Biura Stara Kornica Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymiDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa drzew oleistych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Licea ogólnokształcące. Stara Kornica Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówProdukcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Szkoły wyższe. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Produkcja instrumentów muzycznych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność portali internetowych. ..

Biuro Wirtualne Stara Kornica

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Stara Kornica. System jest prosty i przejrzysty. Stara Kornica Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?