WIRTUALNE BIURO Stara Błotnica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stara Błotnica

Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wirtualne Biuro Stara Błotnica. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Stara Błotnica Wirtualne Biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stara Błotnica

Przygotowywanie i podawanie napojów. Wydawanie książek. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stara Błotnica Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Stara Błotnica ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność organizacji religijnych Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stara Błotnica

Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja monet. Ebiuro Wirtualne Biura Stara Błotnica Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskichProdukcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Zakładanie stolarki budowlanej. Stara Błotnica Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejDziałalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Szkoły wyższe. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. ..

Biuro Wirtualne Stara Błotnica

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Ebiuro Wirtualne Biura Stara Błotnica. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Stara Błotnica Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?