WIRTUALNE BIURO Srokowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Srokowo

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Srokowo wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Srokowo. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Srokowo Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Srokowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Srokowo

Produkcja wyrobów tartacznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Demontaż wyrobów zużytych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałych tkanin. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Srokowo Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja obuwia. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Wymiar sprawiedliwości. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Srokowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Produkcja odzieży roboczej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Srokowo

Produkcja baterii i akumulatorów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność związana z tłumaczeniami. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja metali szlachetnych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Srokowo Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja prętów ciągnionych na zimno. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja pozostałych mebli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Branżowe szkoły I stopnia. Srokowo Ebiuro Wirtualne Biura Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wodyProdukcja pozostałych mebli. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. ..

Biuro Wirtualne Srokowo

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Srokowo. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Srokowo Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?