WIRTUALNE BIURO Środa Śląska
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Środa Śląska

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Środa Śląska bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Środa Śląska. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Środa Śląska Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Środa Śląska

Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa winogron. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Środa Śląska Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność holdingów finansowych. Środa Śląska ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja cukru Działalność organizacji profesjonalnych. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Środa Śląska

Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja obuwia. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Ebiuro Wirtualne Biura Środa Śląska Naprawa obuwia i wyrobów skórzanychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Środa Śląska Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność związana ze sportemDziałalność banku centralnego. Produkcja barwników i pigmentów. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Produkcja soków z owoców i warzyw. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). ..

Biuro Wirtualne Środa Śląska

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Środa Śląska. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Środa Śląska Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?