WIRTUALNE BIURO Sosnówka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sosnówka

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Sosnówka. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Sosnówka Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Sosnówka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sosnówka

Rybołówstwo w wodach morskich. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja narzędzi. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sosnówka Produkcja słodu Naprawa i konserwacja maszyn. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Wytwarzanie paliw jądrowych. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Sosnówka ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Produkcja nawozów i związków azotowych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sosnówka

Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Działalność holdingów finansowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Produkcja opakowań z metali . Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja baterii i akumulatorów. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Ebiuro Wirtualne Biura Sosnówka Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność organizacji religijnych. Produkcja instrumentów muzycznych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja złączy i śrub. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Produkcja drutu. Naprawa i konserwacja maszyn. Sosnówka Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneTransport morski i przybrzeżny towarów. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja odzieży skórzanej. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Biuro Wirtualne Sosnówka

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Sosnówka. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Sosnówka Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?