WIRTUALNE BIURO Sosnowiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sosnowiec

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Sosnowiec. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Sosnowiec Wirtualne Biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sosnowiec

Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sosnowiec Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Malowanie i szklenie. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Odlewnictwo żeliwa. Sosnowiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Wykonywanie instalacji elektrycznych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność holdingów finansowych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sosnowiec

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja włókien szklanych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Ubezpieczenia na życie. Produkcja motocykli. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Ebiuro Wirtualne Biura Sosnowiec Przetwarzanie i konserwowanie ziemniakówGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Zarządzanie rynkami finansowymi. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Sosnowiec Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla pozostałych zwierzątWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ..

Biuro Wirtualne Sosnowiec

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Ebiuro Wirtualne Biura Sosnowiec. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Sosnowiec Ebiuro Wirtualne Biura. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Sosnowiec, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?