WIRTUALNE BIURO Sońsk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sońsk

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Sońsk. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Sońsk Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sońsk

Działalność agentów turystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sońsk Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sońsk ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sońsk

Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa drzew oleistych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Ebiuro Wirtualne Biura Sońsk Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnychProdukcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Pozostałe drukowanie. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Działalność muzeów. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Sońsk Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja narzędziUprawa drzew oleistych. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. ..

Biuro Wirtualne Sońsk

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Ebiuro Wirtualne Biura Sońsk. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Sońsk Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Sońsk. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?