WIRTUALNE BIURO Solina
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Solina

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne Biuro Solina. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Solina Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Solina

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Chów i hodowla świń. Działalność fotograficzna. Handel energią elektryczną. ADRES REJESTRACJI FIRMY Solina Produkcja maszyn do obróbki metalu Produkcja olejków eterycznych. Szkoły podstawowe. Przygotowywanie i podawanie napojów. Szkoły podstawowe. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Solina ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Solina

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Produkcja obuwia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zakładanie stolarki budowlanej. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Ebiuro Wirtualne Biura Solina Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychDziałalność morskich agencji transportowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Solina Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność pocztowa i kurierskaDziałalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Solina

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Solina. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Solina Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?