WIRTUALNE BIURO Sokółka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sokółka

Sokółka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Sokółka. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Sokółka Wirtualne Biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sokółka

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność holdingów finansowych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Wydawanie gazet. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja tapet. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sokółka Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Pozostała działalność wydawnicza. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sokółka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sokółka

Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Naprawa i konserwacja maszyn. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Działalność paramedyczna. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Produkcja zamków i zawiasów. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Ebiuro Wirtualne Biura Sokółka Pozostałe drukowanieNaprawa i konserwacja maszyn. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Technika. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja złączy i śrub. Sokółka Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywProdukcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja złączy i śrub. Transport drogowy towarów. Produkcja artykułów piśmiennych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność związków zawodowych. Przygotowywanie i podawanie napojów. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność związana z oprogramowaniem. ..

Biuro Wirtualne Sokółka

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Sokółka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Sokółka. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Sokółka Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?