WIRTUALNE BIURO Sochaczew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sochaczew

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Sochaczew. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Sochaczew Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sochaczew

Transport lotniczy pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja pozostałych mebli. Działalność pozostałych agencji transportowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sochaczew Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność agencji reklamowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Sochaczew ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sochaczew

Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja pozostałych mebli. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Sochaczew Działalność wspomagająca edukacjęDziałalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja przędzy wełnianej. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Sochaczew Ebiuro Wirtualne Biura Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychTransport kolejowy towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność bibliotek. Drukowanie gazet. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Sochaczew

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Sochaczew. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Sochaczew Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?