WIRTUALNE BIURO Sobków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sobków

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Sobków zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Sobków. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Sobków Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sobków

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność agentów turystycznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sobków Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Przeładunek towarów. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Zakładanie stolarki budowlanej. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sobków ADRES REJESTRACJI FIRMY Szkoły wyższe Produkcja instrumentów muzycznych. Drukowanie gazet. Działalność szpitali. Działalność związków zawodowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sobków

Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Przesyłanie energii elektrycznej. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja olejków eterycznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Sobków Działalność agencji informacyjnychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Wytwarzanie energii elektrycznej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja mebli kuchennych. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sobków Ebiuro Wirtualne Biura Artystyczna i literacka działalność twórczaDestylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. ..

Biuro Wirtualne Sobków

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Sobków. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Sobków. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Sobków Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?