WIRTUALNE BIURO Smołdzino
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Smołdzino

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro Smołdzino. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Smołdzino Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Smołdzino, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Smołdzino

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja motocykli. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja baterii i akumulatorów. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Smołdzino Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych Górnictwo rud żelaza. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Smołdzino ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Demontaż wyrobów zużytych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Produkcja wyrobów tartacznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Smołdzino

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja wyrobów tartacznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Smołdzino Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaPozostałe pośrednictwo pieniężne. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Smołdzino Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa następująca po zbiorachSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. ..

Biuro Wirtualne Smołdzino

Smołdzino prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Smołdzino. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Smołdzino Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Smołdzino zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?