WIRTUALNE BIURO Smętowo Graniczne
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Smętowo Graniczne

Posiadanie adresu firmowego Smętowo Graniczne, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Smętowo Graniczne. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Smętowo Graniczne Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Nasze wirtualne biuro w Smętowo Graniczne umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Smętowo Graniczne wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Smętowo Graniczne

Pozostałe sprzątanie. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja tkanin wełnianych. Pozostałe zakwaterowanie. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Smętowo Graniczne Działalność muzeów Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność taksówek osobowych. Produkcja tkanin wełnianych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Smętowo Graniczne ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Smętowo Graniczne

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja odzieży roboczej. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Ebiuro Wirtualne Biura Smętowo Graniczne Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Licea ogólnokształcące. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Smętowo Graniczne Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowychDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja miedzi. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. ..

Biuro Wirtualne Smętowo Graniczne

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Smętowo Graniczne. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Smętowo Graniczne Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?