WIRTUALNE BIURO Słupia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Słupia

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Słupia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Słupia Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Słupia

Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Wydawanie książek. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). ADRES REJESTRACJI FIRMY Słupia Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana) Produkcja wyrobów futrzarskich. Działalność prawnicza. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Wydawanie gazet. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Pozostała działalność związana ze sportem. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Słupia ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie paliw gazowych Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja papieru i tektury. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Słupia

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Ebiuro Wirtualne Biura Słupia Pozostała działalność wydawniczaChów i hodowla bydła mlecznego. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie węgla kamiennego. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Słupia Ebiuro Wirtualne Biura Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowaneGimnazja. Reasekuracja. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja materaców. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. ..

Biuro Wirtualne Słupia

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Słupia. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Słupia Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?