WIRTUALNE BIURO Słomniki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Słomniki

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Słomniki. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Słomniki Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Słomniki

Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Słomniki Produkcja kabli światłowodowych Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Demontaż wyrobów zużytych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Słomniki ADRES REJESTRACJI FIRMY Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych  Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja mebli kuchennych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa drzew oleistych. Reasekuracja. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Słomniki

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Praktyka lekarska ogólna. Ebiuro Wirtualne Biura Słomniki Produkcja cydru i pozostałych win owocowychProdukcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Słomniki Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja obuwia. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa trzciny cukrowej. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. ..

Biuro Wirtualne Słomniki

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Słomniki wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Słomniki. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Słomniki Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?