WIRTUALNE BIURO Ślesin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ślesin

Nasze wirtualne biuro w Ślesin umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ślesin wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Ślesin. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Ślesin Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ślesin

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja wyrobów tytoniowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ślesin Działalność portali internetowych Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja papieru i tektury. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z oprogramowaniem. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Ślesin ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ślesin

Transport drogowy towarów. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Leasing finansowy. Ebiuro Wirtualne Biura Ślesin Pozostałe sprzątanieKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność organizacji religijnych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Ślesin Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja zamków i zawiasówObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Uprawa ryżu. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Biuro Wirtualne Ślesin

Ślesin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Ślesin. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Ślesin Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Ślesin bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?