WIRTUALNE BIURO Sławno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sławno

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wirtualne Biuro Sławno. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Sławno Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sławno

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Badanie rynku i opinii publicznej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sławno Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Produkcja lodów. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych tkanin. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Transport lotniczy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Sławno ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja zaprawy murarskiej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sławno

Uprawa drzew oleistych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Działalność obiektów kulturalnych. Reasekuracja. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Technika. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zakładanie stolarki budowlanej. Ebiuro Wirtualne Biura Sławno Działalność usługowa wspomagająca transport morskiDziałalność banku centralnego. Wydobywanie soli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Działalność obiektów kulturalnych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sławno Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinProdukcja barwników i pigmentów. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność pośredników turystycznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Górnictwo rud uranu i toru. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Biuro Wirtualne Sławno

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Sławno. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Sławno Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?