WIRTUALNE BIURO Skwierzyna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Skwierzyna

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Skwierzyna, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Skwierzyna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Skwierzyna. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Skwierzyna Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Skwierzyna

Produkcja wapna i gipsu. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja dywanów i chodników. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Skwierzyna Produkcja pozostałej odzieży dzianej Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Drukowanie gazet. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Skwierzyna ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Skwierzyna

Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Działalność agencji reklamowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność bibliotek. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Skwierzyna Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Produkcja tapet. Produkcja obuwia. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja dzianin metrażowych. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Skwierzyna Ebiuro Wirtualne Biura Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczneNaprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Produkcja monet. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Biuro Wirtualne Skwierzyna

Skwierzyna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Ebiuro Wirtualne Biura Skwierzyna. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Skwierzyna Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Skwierzyna, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Skwierzyna bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?