WIRTUALNE BIURO Skawina
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Skawina

Wirtualne Biuro Skawina jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Skawina. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Skawina Wirtualne Biuro. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Skawina, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Skawina umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Skawina wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Skawina

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja dywanów i chodników. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja broni i amunicji. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Skawina Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja materaców. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Reasekuracja. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Skawina ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych Produkcja przypraw. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja drutu. Produkcja opakowań z metali . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Skawina

Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja wapna i gipsu. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Branżowe szkoły II stopnia. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Skawina Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Uprawa winogron. Skawina Ebiuro Wirtualne Biura Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczegoProdukcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. ..

Biuro Wirtualne Skawina

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Skawina. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Skawina Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Skawina, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?