WIRTUALNE BIURO Sieraków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sieraków

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Sieraków. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Sieraków Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sieraków

Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja drutu. Produkcja papieru i tektury. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sieraków Działalność związana z zarządzaniem funduszami Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Sieraków ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie węgla kamiennego Naprawa i konserwacja maszyn. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność muzeów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sieraków

Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja drutu. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Transport rurociągami paliw gazowych. Ebiuro Wirtualne Biura Sieraków Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznychWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa tytoniu. Chów i hodowla owiec i kóz. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Działalność obiektów kulturalnych. Sieraków Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Odlewnictwo metali lekkich. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. ..

Biuro Wirtualne Sieraków

Posiadanie adresu firmowego Sieraków, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Sieraków. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Sieraków Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?