WIRTUALNE BIURO Siepraw
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Siepraw

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Siepraw. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Siepraw Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Nasze wirtualne biuro w Siepraw umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Siepraw wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Siepraw

Działalność holdingów finansowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja elementów elektronicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Siepraw Technika Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja autobusów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Siepraw ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Siepraw

Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja mebli kuchennych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Reasekuracja. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Ebiuro Wirtualne Biura Siepraw Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowychProdukcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Produkcja wyrobów tartacznych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Siepraw Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. ..

Biuro Wirtualne Siepraw

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Siepraw. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Siepraw Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?