WIRTUALNE BIURO Siemień
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Siemień

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Siemień prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne Biuro Siemień. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Siemień Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Siemień

Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność muzeów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Siemień Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Drukowanie gazet. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja włókien chemicznych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Siemień ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Siemień

Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Siemień Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanySprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych mebli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Siemień Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów pończoszniczychSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Biuro Wirtualne Siemień

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Ebiuro Wirtualne Biura Siemień. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Siemień Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?