WIRTUALNE BIURO Sicienko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sicienko

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Sicienko. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Sicienko Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sicienko

Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ADRES REJESTRACJI FIRMY Sicienko Produkcja wyrobów ściernych Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Praktyka lekarska specjalistyczna. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja bielizny. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Sicienko ADRES REJESTRACJI FIRMY Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja broni i amunicji. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sicienko

Działalność organizacji religijnych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Nauka języków obcych. Szkoły podstawowe. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Ebiuro Wirtualne Biura Sicienko Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowychPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Transport drogowy towarów. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Sicienko Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanychMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. ..

Biuro Wirtualne Sicienko

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Sicienko bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Sicienko. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Sicienko Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?