WIRTUALNE BIURO Sępopol
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sępopol

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Sępopol. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Sępopol Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sępopol

Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla owiec i kóz. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja dzianin metrażowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sępopol Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Produkcja tkanin bawełnianych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Sępopol ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa związana z leśnictwem . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sępopol

Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Drukowanie gazet. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Odlewnictwo metali lekkich. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Ebiuro Wirtualne Biura Sępopol Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućcówUprawa winogron. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sępopol Ebiuro Wirtualne Biura Praktyka pielęgniarek i położnychProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność wspomagająca edukację. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność paramedyczna. Pozostała działalność związana ze sportem. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność organizacji profesjonalnych. ..

Biuro Wirtualne Sępopol

Posiadanie adresu firmowego Sępopol, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Sępopol. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Sępopol Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?