WIRTUALNE BIURO Sadki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sadki

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro Sadki. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Sadki Wirtualne Biuro. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Sadki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sadki

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja mebli kuchennych. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Sprawy zagraniczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sadki Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sadki ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Produkcja papieru i tektury. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność weterynaryjna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sadki

Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność wspomagająca edukację. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Sadki Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoProdukcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Rybołówstwo w wodach morskich. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja samochodów osobowych. Sadki Ebiuro Wirtualne Biura Działalność organizacji komercyjnych i pracodawcówProdukcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja pozostałych mebli. ..

Biuro Wirtualne Sadki

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Sadki. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Sadki Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?