WIRTUALNE BIURO Rzepin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rzepin

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Rzepin. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Rzepin Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzepin

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Uprawa tytoniu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Ubezpieczenia na życie. Produkcja motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzepin Działalność organizacji profesjonalnych Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Rzepin ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów formowanych na zimno Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rzepin

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja motocykli. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Działalność detektywistyczna. Licea ogólnokształcące. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Rzepin Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych)Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Rzepin Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność wydawniczaProdukcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Branżowe szkoły I stopnia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe formy udzielania kredytów. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja bielizny. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. ..

Biuro Wirtualne Rzepin

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Rzepin. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Rzepin Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?