WIRTUALNE BIURO Rzepiennik Strzyżewski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rzepiennik Strzyżewski

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Rzepiennik Strzyżewski. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Rzepiennik Strzyżewski Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzepiennik Strzyżewski

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Uprawa drzew oleistych. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Introligatorstwo i podobne usługi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzepiennik Strzyżewski Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Rzepiennik Strzyżewski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Działalność muzeów. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rzepiennik Strzyżewski

Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja bielizny. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Ebiuro Wirtualne Biura Rzepiennik Strzyżewski Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Odlewnictwo żeliwa. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja wyrobów tytoniowych. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Transport drogowy towarów. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Rzepiennik Strzyżewski Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ..

Biuro Wirtualne Rzepiennik Strzyżewski

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Rzepiennik Strzyżewski. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Rzepiennik Strzyżewski Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Rzepiennik Strzyżewski jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Rzepiennik Strzyżewski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Rzepiennik Strzyżewski bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?