WIRTUALNE BIURO Rzeczyca
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rzeczyca

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Rzeczyca. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Rzeczyca Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Rzeczyca. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzeczyca

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja olejków eterycznych. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Pozostałe drukowanie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rzeczyca Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Szkoły podstawowe. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja miedzi. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Rzeczyca ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tkanin bawełnianych Działalność fotograficzna. Produkcja słodu. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rzeczyca

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Uprawa trzciny cukrowej. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Produkcja włókien szklanych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Rzeczyca Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowegoSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Uprawa roślin włóknistych. Rzeczyca Ebiuro Wirtualne Biura Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. ..

Biuro Wirtualne Rzeczyca

Nasze wirtualne biuro w Rzeczyca umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Rzeczyca wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Rzeczyca. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Rzeczyca Ebiuro Wirtualne Biura. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Rzeczyca, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?