WIRTUALNE BIURO Rytro
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rytro

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Rytro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Rytro Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rytro

Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja motocykli. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rytro Produkcja wyrobów ogniotrwałych Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Placówki doskonalenia nauczycieli. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Rytro ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja sprzętu instalacyjnego Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rytro

Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe zakwaterowanie. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Gimnazja. Technika. Ebiuro Wirtualne Biura Rytro Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przypraw. Pozostałe drukowanie. Rytro Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z doradztwem w zakresie informatykiWydawanie książek. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Wydobywanie węgla kamiennego. ..

Biuro Wirtualne Rytro

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Ebiuro Wirtualne Biura Rytro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Rytro Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?