WIRTUALNE BIURO Ryńsk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ryńsk

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Ryńsk. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Ryńsk Wirtualne Biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ryńsk

Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Reasekuracja. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ryńsk Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Ryńsk ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Sprawy zagraniczne. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ryńsk

Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Działalność detektywistyczna. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Ryńsk Kształtowanie i obróbka szkła płaskiegoSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja dywanów i chodników. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Ryńsk Ebiuro Wirtualne Biura Wydawanie czasopism i pozostałych periodykówHandel energią elektryczną. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja soków z owoców i warzyw. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Ryńsk

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Ryńsk. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ryńsk Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasze wirtualne biuro w Ryńsk umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ryńsk wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?