WIRTUALNE BIURO Rutka-Tartak
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rutka-Tartak

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Rutka-Tartak. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Rutka-Tartak Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rutka-Tartak

Wytwarzanie paliw gazowych. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność holdingów finansowych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rutka-Tartak Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Szkoły podstawowe. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja sprzętu sportowego. Uprawa ryżu. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja lodów. Rutka-Tartak ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych Produkcja sprzętu sportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Praktyka lekarska dentystyczna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rutka-Tartak

Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Ebiuro Wirtualne Biura Rutka-Tartak Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnychProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja mebli kuchennych. Działalność bibliotek. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Technika. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Rutka-Tartak Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja metali szlachetnychRuchome placówki gastronomiczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Licea ogólnokształcące. Pozostałe zakwaterowanie. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ..

Biuro Wirtualne Rutka-Tartak

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Rutka-Tartak. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Rutka-Tartak Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Rutka-Tartak, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?