WIRTUALNE BIURO Rusiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rusiec

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Rusiec. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Rusiec Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rusiec

Pogrzeby i działalność pokrewna. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja odzieży skórzanej. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pozostałych agencji transportowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rusiec Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Rusiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja tapet. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rusiec

Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Ebiuro Wirtualne Biura Rusiec Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowychNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja motocykli. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów ściernych. Rusiec Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychDziałalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa ryżu. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Rusiec

Wirtualne Biuro Rusiec jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Rusiec. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Rusiec Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?