WIRTUALNE BIURO Rudniki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rudniki

Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Rudniki. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Rudniki Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudniki

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe drukowanie. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Transport drogowy towarów. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudniki Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Wydobywanie węgla kamiennego. Działalność wspomagająca edukację. Rudniki ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja narzędzi Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rudniki

Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja win gronowych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Rudniki Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczychNaprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Transport lotniczy towarów. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Rudniki Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanychProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Uprawa trzciny cukrowej. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pozostałe badania i analizy techniczne. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Biuro Wirtualne Rudniki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Rudniki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Rudniki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Rudniki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Rudniki. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Rudniki Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?