WIRTUALNE BIURO Rudnik nad Sanem
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rudnik nad Sanem

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Rudnik nad Sanem. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Rudnik nad Sanem Wirtualne Biuro. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudnik nad Sanem

Produkcja opakowań z metali . Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Działalność pozostałych agencji transportowych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudnik nad Sanem Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja zegarków i zegarów. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Rudnik nad Sanem ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich Reasekuracja. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność weterynaryjna. Malowanie i szklenie. Pozostałe zakwaterowanie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rudnik nad Sanem

Działalność usługowa następująca po zbiorach. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport lotniczy pasażerski. Wytwarzanie paliw jądrowych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Rudnik nad Sanem Naprawa i konserwacja maszynProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agencji pracy tymczasowej. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Rudnik nad Sanem Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja sprzętu instalacyjnego. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ..

Biuro Wirtualne Rudnik nad Sanem

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Ebiuro Wirtualne Biura Rudnik nad Sanem. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Rudnik nad Sanem Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?