WIRTUALNE BIURO Rudna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rudna

Rudna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Rudna bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wirtualne Biuro Rudna. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Rudna Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudna

Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rudna Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związków zawodowych. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja mebli kuchennych. Rudna ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Praktyka lekarska ogólna. Przygotowanie terenu pod budowę. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rudna

Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność holdingów finansowych. Szkoły podstawowe. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wydawnicza. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Ebiuro Wirtualne Biura Rudna Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneProdukcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Transport morski i przybrzeżny towarów. Przeładunek towarów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność archiwów. Szkoły wyższe. Działalność wspomagająca edukację. Rudna Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznychPobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja miedzi. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Pozostałe sprzątanie. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. ..

Biuro Wirtualne Rudna

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Rudna. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Rudna Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?