WIRTUALNE BIURO Rozprza
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rozprza

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Rozprza. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Rozprza Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rozprza

Produkcja piwa. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Branżowe szkoły I stopnia. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rozprza Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Produkcja sprzętu sportowego. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność archiwów. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie soli. Rozprza ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie soli Wykonywanie instalacji elektrycznych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rozprza

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność organizacji religijnych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Działalność portali internetowych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Ebiuro Wirtualne Biura Rozprza Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetProdukcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność fotograficzna. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Rozprza Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja win gronowychSzkoły podstawowe. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin włóknistych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność fizjoterapeutyczna. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. ..

Biuro Wirtualne Rozprza

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Rozprza. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Rozprza Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?