WIRTUALNE BIURO Rokitno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rokitno

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualne Biuro Rokitno. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Rokitno Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rokitno

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja zamków i zawiasów. Transport rurociągami paliw gazowych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rokitno Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Produkcja materaców. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Rokitno ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja złączy i śrub. Produkcja zamków i zawiasów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rokitno

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja autobusów. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Ebiuro Wirtualne Biura Rokitno Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja metali szlachetnych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Rokitno Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytakówInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność holdingów finansowych. Transport kosmiczny. Działalność klubów sportowych. ..

Biuro Wirtualne Rokitno

Rokitno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Rokitno. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Rokitno Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?