WIRTUALNE BIURO Rogów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rogów

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Rogów. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Rogów Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rogów

Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rogów Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Praktyka pielęgniarek i położnych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opakowań drewnianych. Pozostała działalność wydawnicza. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Rogów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego Produkcja materiałów wybuchowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Przeładunek towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rogów

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Technika. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Ebiuro Wirtualne Biura Rogów Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Górnictwo gazu ziemnego. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja bielizny. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Rogów Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Tynkowanie. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. ..

Biuro Wirtualne Rogów

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Rogów. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Rogów Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?