WIRTUALNE BIURO Rewal
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rewal

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Rewal, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Rewal. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Rewal Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rewal

Wytwarzanie energii elektrycznej. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przetwórstwo herbaty i kawy. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obrona narodowa. Fundusze emerytalne. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rewal Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Szkoły podstawowe. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Rewal ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa związana z leśnictwem  Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Placówki doskonalenia nauczycieli. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rewal

Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja broni i amunicji. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Ebiuro Wirtualne Biura Rewal Produkcja włókien chemicznychSprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie soli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związków zawodowych. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja nawozów i związków azotowych. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Rewal Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja cydru i pozostałych win owocowychPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Licea ogólnokształcące. ..

Biuro Wirtualne Rewal

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Ebiuro Wirtualne Biura Rewal. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Rewal Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Rewal. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?