WIRTUALNE BIURO Resko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Resko

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Resko. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Resko Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Resko

Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Chów i hodowla bydła mlecznego. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Resko Działalność śródlądowych agencji transportowych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Szkoły wyższe. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja motocykli. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Resko ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność organizacji politycznych Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Resko

Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność wspomagająca edukację. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wymiar sprawiedliwości. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja instrumentów muzycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Resko Działalność usługowa związana z leśnictwem Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność paramedyczna. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Resko Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. ..

Biuro Wirtualne Resko

Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Resko. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Resko Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?