WIRTUALNE BIURO Repki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Repki

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Repki. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Repki Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Repki

Produkcja obuwia. Produkcja gier i zabawek. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja motocykli. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja tkanin bawełnianych. Górnictwo ropy naftowej. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Repki Działalność fotograficzna Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja miedzi. Transport drogowy towarów. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Repki ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski Produkcja włókien chemicznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pozostałe sprzątanie. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Repki

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja szkła płaskiego. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Ebiuro Wirtualne Biura Repki Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneNaprawa i konserwacja maszyn. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja kabli światłowodowych. Repki Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychProdukcja włókien chemicznych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. ..

Biuro Wirtualne Repki

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Ebiuro Wirtualne Biura Repki. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Repki Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?