WIRTUALNE BIURO Rejowiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Rejowiec

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro Rejowiec. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Rejowiec Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Rejowiec

Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja maszyn dla metalurgii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Rejowiec Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Produkcja artykułów piśmiennych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Rejowiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Produkcja wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność wspomagająca edukację. Placówki wychowania przedszkolnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Rejowiec

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność holdingów finansowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Badania i analizy związane z jakością żywności. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Ebiuro Wirtualne Biura Rejowiec Działalność organizacji politycznychProdukcja przędzy wełnianej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność wspomagająca edukację. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Rejowiec Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. ..

Biuro Wirtualne Rejowiec

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Ebiuro Wirtualne Biura Rejowiec. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Rejowiec Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?