WIRTUALNE BIURO Regimin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Regimin

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Regimin. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Regimin Wirtualne Biuro. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Regimin

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Transport rurociągami paliw gazowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów tytoniowych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Regimin Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Regimin ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport morski i przybrzeżny pasażerski Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność portali internetowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Regimin

Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność fotograficzna. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Ebiuro Wirtualne Biura Regimin Szkoły specjalne przysposabiające do pracyObróbka metali i nakładanie powłok na metale. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Regimin Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja opakowań z metali . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Licea ogólnokształcące. Produkcja szkła płaskiego. ..

Biuro Wirtualne Regimin

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Regimin. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Regimin Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Regimin, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?