WIRTUALNE BIURO Ręczno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ręczno

Nasze wirtualne biuro w Ręczno umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ręczno wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Ręczno. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ręczno Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Ręczno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ręczno

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ręczno Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Technika. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Działalność związków zawodowych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Ręczno ADRES REJESTRACJI FIRMY Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Tynkowanie. Produkcja artykułów piśmiennych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ręczno

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Ręczno Cięcie, formowanie i wykańczanie kamieniaGórnictwo rud uranu i toru. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Ręczno Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja baterii i akumulatorówProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Produkcja przypraw. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

Biuro Wirtualne Ręczno

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Ręczno. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ręczno Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?