WIRTUALNE BIURO Recz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Recz

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Recz jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne Biuro Recz. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Recz Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Recz

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Recz Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność wspomagająca edukację. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Reasekuracja. Recz ADRES REJESTRACJI FIRMY Fundusze emerytalne Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Recz

Transport rurociągowy pozostałych towarów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Recz Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznychPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność centrów telefonicznych (call center). Recz Ebiuro Wirtualne Biura Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaCięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. ..

Biuro Wirtualne Recz

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Recz. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Recz Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nasze wirtualne biuro w Recz umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Recz wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?