WIRTUALNE BIURO Radomsko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Radomsko

Wirtualne Biuro Radomsko jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Radomsko. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Radomsko Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Radomsko

Naprawa i konserwacja maszyn. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Radomsko Produkcja pozostałych mebli Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Transport drogowy towarów. Produkcja barwników i pigmentów. Reasekuracja. Wytwarzanie paliw jądrowych. Produkcja szkła gospodarczego. Radomsko ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność organizacji religijnych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność w zakresie informacji turystycznej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Radomsko

Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Transport wodny śródlądowy towarów. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Pozostałe badania i analizy techniczne. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja metali szlachetnych. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Ebiuro Wirtualne Biura Radomsko Produkcja pozostałych kurków i zaworówDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Radomsko Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność pocztowa i kurierskaSzkoły podstawowe. Produkcja tkanin wełnianych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. ..

Biuro Wirtualne Radomsko

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Radomsko. System jest prosty i przejrzysty. Radomsko Ebiuro Wirtualne Biura. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Radomsko prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?