WIRTUALNE BIURO Raba Wyżna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Raba Wyżna

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Raba Wyżna. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne Biuro Raba Wyżna. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Raba Wyżna Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nasze wirtualne biuro w Raba Wyżna umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Raba Wyżna wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Raba Wyżna

Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Raba Wyżna Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostałe drukowanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja elementów elektronicznych. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Raba Wyżna ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Raba Wyżna

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Transport rurociągami paliw gazowych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Ebiuro Wirtualne Biura Raba Wyżna Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe sprzątanie. Raba Wyżna Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja obuwiaDziałalność związana z oprogramowaniem. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Transport rurociągami paliw gazowych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. ..

Biuro Wirtualne Raba Wyżna

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Raba Wyżna. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Raba Wyżna Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Raba Wyżna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?